Družstva

Zhodnocení sezóny 2022/23

25/5/2023
Pro všechny

NÁZEV TÝMU:    STARŠÍ ŽÁKYNĚ U15

TRENÉRKY / TRENÉŘI: Lucie Vetorová, Tereza Švachová

POČET TRÉNINKŮ TÝDNĚ: 3x týdně (po, út, pá)

SOUTĚŽ – UMÍSTĚNÍ, BILANCE: Žákovská liga U15, v základní části – 4. místo, nadstavbová část 1. místo, celková bilance: 12 výher, 10 proher

TURNAJE (PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY): Letos jsme se opět účastnily Velikonočního turnaje v Ostravě, v blízké době nás čeká závěrečný turnaj v Mohelnici (3.6.).

PŘEDSEZÓNNÍ CÍLE A SPLNĚNÍ: Předsezonní cíle byly takové, že v základní části odehrajeme důstojné utkání s velkými favority na zisk titulu z MČR (Pardubice, Hradec Králové). To se povedlo. Další, a pro nás zásadní cíl, bylo první místo v nadstavbové části, což jsme také splnily. Sezóna byla tedy velmi úspěšná a pro klub je naše umístění velikým úspěchem. Důležité je pochválit všechny hráčky za velké pokroky, které dělají, protože v naší hře se daleko často objevují pohledné basketbalové akce. Také musíme vyzdvihnout naši dobrou agresivní obranu, ale stále je co zlepšovat!

LETNÍ PŘÍPRAVA: Letní příprava bude zpočátku probíhat individuálně v podobě tréninkového plánu, který si budou hráčky plnit samy doma. Poté se začátkem srpna setkáme v Borkách, kde se budeme připravovat na nadcházející soustředění v Holicích.

PLÁN NA PŘÍŠTÍ ROK: Příští rok nás čeká liga U17. Cílem bude adaptovat se na již tvrdší a rychlejší basketbal. Chceme být především rovnocennými soupeři pro ostatní týmy.

SLOVO NA ZÁVĚR: Rády bychom poděkovaly rodičům, kteří nás po celou sezónu hojně podporují. Máme spoustu hráček, které rodiče musí vozit na tréninky a zápasy. Není to samozřejmost a my si to plně uvědomujeme. Patří vám tedy obrovský respekt a vděk za spolupráci a podporu po celou sezónu. Pro nás trenérky byl největší satisfakcí pohled na tribunu na turnaji v Ostravě, protože i o svátcích jste s námi strávili čas v hale. Za to Vám moc děkujeme a těšíme se na příští sezónu!

KOMPLETNÍ SOUPISKA TÝMU: Nela Bártlová, Karolína Buňatová, Klaudie Burdová, Sára Buřičová, Nina Halámková, Karolína Hrušovská, Anežka Kolářová, Leontýna Losmanová, Laura Šibravová, Barbora Škopková, Natálie Tichá, Eliška Vomáčková, Lucka Hoznauerová, Barbora Hájková (hostující), Linda Ottová (hostující),

Podporuje nás