Družstva

Zhodnocení sezóny 2022/2023

17/5/2023
Přípravka

                                                                Zhodnocení sezóny 2022/2023

▪️◾️ TRENÉRKY / TRENÉŘI: Lucie Vetorová, Tereza Pekařová, Kateřina Macháčková

▪️◾️ POČET TRÉNINKŮ TÝDNĚ: S přípravkou jsme od začátku sezóny měli dva tréninky týdně.

▪️◾️ SOUTĚŽ – UMÍSTĚNÍ, BILANCE: Až na pár výjimek jsme se s našimi nejmladšími pravidelně každý měsíc zúčastňovali turnajů Šmoulinka cupu, které jsou určené právě pro nejmladší hráče a hráčky. Za celou sezónu jsme odehráli bezmála 25 zápasů, kde medvíďata posbírala spoustu cenných zkušeností.

▪️◾️ PŘEDSEZÓNNÍ CÍLE: Od začátku sezóny se snažíme dětem předávat základy nejen basketbalu, ale i ostatních sportů, rozvíjet všeobecné pohybové schopnosti, a hlavně se naši svěřenci učí pracovat v kolektivu a budují si pozitivní vztah ke sportu a k pohybu.
Naše medvíďata to všechno zvládla, za celý průběh sezóny udělala veliký pokrok a na každém tréninku je vidět, že je basketbal baví. Starší z přípravky jsou připraveni na postup do vyšších kategorií a ti mladší mají chuť v basketbale pokračovat a dále se zlepšovat.

▪️◾️ PLÁN NA PŘÍŠTÍ ROK: Plán na příští rok je jasný, dále předávat dětem radost z basketbalu a z pohybu. Budeme se opět účastnit Šmoulinky cupu a získávat cenné zkušenosti v zápasech.

▪️◾️ SLOVO NA ZÁVĚR: Závěrem nejen našim nejmladším, ale i rodičům patří velká pochvala a vděk za pomoc s organizací, vstřícností a podporou dětí při tréninkách i při zápasech.

▪️◾️ SOUPISKA TÝMU: Bubeníková Alžběta, Černá Sofie, Drahokoupil Damián, Francová Ester Anna, Fuksa Luis Bartoloměj, Galčíková Eliška, Holatová Veronika, Chvátil Lukáš, Jakubíček Dominik, Jeřábek Michal, Kolesnikov Kyrylo, Kolářová Johana, Konopáč Jakub, Macková Eliška, Malinová Barbora, Nedecký Matěj, Nerudová Lucie, Novák Eliáš, Novoselov Štěpán, Ovšonka Petr, Pambaonam Tony, Roštáš Filip, Sekavec David, Sekavec Filip, Sojková Barbora, Sojková Markéta, Strnadová Johana, Šafaříková Alena, Šmídová Johana, Tran Johny, Trumpusová Klára, Turavinina Alexandra, Vlk Josef

Podporuje nás