Družstva

Zhodnocení sezóny 202/2023

12/6/2023
Holky U19

NÁZEV TÝMU:  JUNIORKY U19

TRENÉRKY / TRENÉŘI:  Radka Štěpánková, Lukáš Nečas

POČET TRÉNINKŮ TÝDNĚ: 3

SOUTĚŽ – UMÍSTĚNÍ, BILANCE: Juniorky U19 Nadregionální liga a zde 2.místo s bilancí 14 výher a 6 proher.

PŘEDSEZÓNNÍ CÍLE A SPLNĚNÍ , VYZDVIHNUTÍ JEDNOTLIVCŮ (ZLEPŠENÍ): Sezóna se nám vydařila více než skvěle. Na začátku sezóny  jsme nikdo netušil do čeho jdeme, protože většina holek spadá věkově do kategorii U17, takže žádné cíle ani stanové nebyly.

Dovolím si vyzdvihnout každou hráčku v tomto týmu. Každá z holek se od začátku sezóny nějakým způsobem posunula. Pro nás je hlavní, že se holky naučily týmovosti a začínají to na hřišti i více vnímat.

LETNÍ PŘÍPRAVA: Holky nejprve čeká individuální příprava, kde se budeme chtít zaměřit hlavně na výskok a v polovině srpna začne týmová fyzická příprava.

PLÁN NA PŘÍŠTÍ ROK: Budeme pokračovat ve stejné soutěži, kde budeme chtít uspět a sahat po prvních příčkách a případně zase zkusit zabojovat o ligu.

SLOVO NA ZÁVĚR:  Holky za celou sezónu zaslouží pochvalu. Vidíme i obrovský posun v týmové chemii a doufáme, že to takhle bude i v následující sezóně.

KOMPLETNÍ SOUPISKA TÝMU: Bečvářová Kamila, Boskovicová Vendula, Dohaničová Simona, Horká Anna, Jebavá Michaela, Krausová Barbora, Kvačková Květa, Mikovcová Karolína, Pithartová Markéta, Ulčová Anna, Vaňková Tereza

Podporuje nás