Družstva

Výsledkový servis 4. - 5. 2. 2023

6/2/2023
Pro všechny

Výsledkový servis 4. – 5. 2. 2023

U17 kadetky

Nadregionální liga

BC Kolín - BC Benešov "B"          76:27

Střelci: Jebavá M. 22, Bečvářová K. 21, Horká A. 11, Bártlová N. 10, Pithartová M. 8, Boskovicová V. 2, Ulčová A. 2

BC Kolín - BK Medvědi Tábor 85:82 po prodloužení

Střelci: Jebavá M. 23, Horká A. 17, Bártlová N. 17, Bečvářová K. 15, Šibravová L. 6, Ulčová A. 5, Boskovicová V. 1, Pithartová M. 1

Komentář trenéra Lucie Vetorové: „Víkendová vítězná vlna. Kadetky U17 vyhrály obě víkendová utkání. Sobotní zápas byl pod naší taktovkou od začátku až do samotného konce, i přes úzkou lavičku jsme vyhrály utkání o 50 bodů.
Nedělní zápas byl trochu větší oříšek. Věděly jsme, že tento soupeř bude těžký z minulých zápasů. Na domácí palubovce jsme si nimi poradily, ale z Tábora jsme si odvezly dvoucifernou porážku. Bylo Táboru co vracet.
V útoku se nám nedařilo a hlavně žalostné TH k tomu vůbec nepomohly a naše soupeřky nám nedaly nic zadarmo. Ve druhém poločase jsme si vždy vybudovaly náskok, který hned vzápětí soupeřky stáhly úspěšnou střelou za 3 body. V prodloužení to byla bitva, jelikož se nám vyfaulovala Anička Ulčová a Markéta Pithartová. Tím pádem jsme hrály prodloužení v 5 lidech. Tento zápas byl pro všechny hodně fyzický a drsný, rozhodčí bohužel připustili tvrdou hru. Jeden koš na naší straně a vzápětí koš na straně druhé, a to až do konce prodloužení. Nakonec to vzala na svoje bedra pivotka Anička Horká i přes zdravotní problémy a rozehrávačka Nela Bártlová a zvítězily jsme o 3 body."

U19 junioři

Nadregionální liga

BC Kolín - AŠ Mladá Boleslav 42:65

Střelci: Hoffman P. 12, Kysilka A. 12, Zhříval J. 7, Bareš A. 4, Koláčný O. 3, Sýkora F. 2, Zhříval F. 2,

BC Kolín - AŠ Mladá Boleslav 63:61

Střelci: Klvaň M. 20, Kysilka A. 11, Koláčný O. 8, Sýkora V. 8, Sýkora F. 8, Bareš A. 4, Zhříval F. 2, Hoffman P. 2

Komentář trenéra Lukáše Sychry: ,,Do zápasu jsme nastoupili s laxním přístupem. V druhé půlce utkání jsme ukázali náš agresivní útok i naší obranu, a tak se nám podařilo skóre stahovat. V posledních minutách se nám podařilo dosáhnout pouze 6-ti bodového rozdílu, ale podlehli jsme daným střelám protějšího týmu a nedokázali jsme zabrat až do úplného konce. Ve druhém utkání jsme změnili přístup a i díky komunikaci a změnám v obraně, jsme dovedli utkání do vítězného konce.

Ukázali jsme, že náš základ hry je o přístupu hráčů k zápasům. Pokud budeme přistupovat do zápasů agresivněji a udržíme si přístup celých 40 minut, pak nemám strach hrát vyrovnané či výherní zápasy s kýmkoliv.“

Ženy

2. liga žen

BC Kolín - BC Benešov 59:81

Střelci: Krausová B. 14, Štěpánková R. 10, Králová T. 10, Máchová D. 10, Bušková B. 6, Lošonská J. 4, Soukalová D. 3, Fekarová T. 2

Komentář trenéra Filipa Rytiny: ,,V nedělním utkání jsme přivítali tým Benešova, který má na svém kontě doposavad jen dvě porážky a při úplné tabulce by byl jasným lídrem. V prvním utkání na palubovce soupeře jsme odehráli velmi dobré utkání, po dobu 30 minut jsme vedli, ale v poslední čtvrtině nás postihl výpadek, který znamenal porážku o 4 body. Do utkání jsme vstoupili celkem dobře, zejména co se týče útoku, v obraně už to bohužel dobré nebylo. První čtvrtinu jsme prohráli o 7 bodů 20:27, ovšem na začátku 2. čtvrtiny jsme stáhli náskok Benešova na 3 body 24:27. Poté však přišel úsek hry, který nás stál lepší výsledek a rozhodl o osudu tohoto utkání. Benešov zaznamenal 13 bodů v řadě a odskočil nám na dvouciferný rozdíl, v poločase jsme ztráceli 19 bodů a i když jsme se v průběhu 3. i 4. čtvrtiny dokázali přiblížit na rozdíl 12 bodů, pokaždé se Benešov včas zkoncentroval a vzal si výraznější vedeni zpět.”

Ženy B

SBL žen

BK Kralupy Junior - BC Kolín 60:59

Střelci: Kosíková M. 22, Mocová E. 20, Černá N. 6, Mikšovská I. 5, Macháčková K. 4, Sikstová A. 2

TJ Sokol Kladno - BC Kolín 64:38

Střelci: Kosíková M. 15, Černá N. 9, Mikšovská I. 5, Kukalová T. 4, Mocová E. 2, Jonášová M. 2, Sikstová A. 1

Komentář trenéra Davida Vetora: „Sobotní venkovní utkání jsme odehráli v Kralupech, kde soupeřky nastoupily do zápasu daleko lépe než náš tým. Vybudovaly si náskok, který se těžko stahoval. V samotném závěru se nám podařilo zdramatizovat utkání, které bohužel skončilo šťastněji pro domácí tým.

V neděli jsme neodehráli dobrý zápas. Celé utkání jsme byli nekoncentrovaný a z toho vyplynuly hloupé chyby a ztráty. Náskok Kladna se nám už nepovedlo stáhnout.‘‘

Podporuje nás