Výsledkový servis 14. – 15. října 2023

Mladší Žáci U14

Žákovská liga U14

BC Kolín - USK Praha 34:88 (14:18 17:39 26:62)

Střelci: Kučera M. 11, Topinka A. 10, Jendželovský M. 4, Batelka V. 3, Beneš V. 3, Sobolík M. 2, Mikyna M. 1

BC Kolín - BA LYNX Liberec 79:35 (33:6 43:17 60:25)

Střelci: Kučera M. 24, Jendželovský M. 16, Skořepa M. 13, Batelka V. 9, Topinka A, 4, Vondráček J. 4, Mikyna M. 3, Kampe J. 2, Hryshko H. 2, Sobolík M. 2,

Komentář trenéra týmu Michala Skořepy: „O víkendu kluci U14 dva zápasy, prohra a výhra, noc a den.

V sobotním utkání proti favoritu z USK jsme podali bojácný a špatný výkon. Rozdíl -54 bodů určitě není reálný rozdíl mezi týmy.

V neděli byl obrázek úplně jiný. Do hry se vrátil kapitán Skořepa, po viróze, a hra vypadala úplně jinak. Zaslouženě jsme vyhráli. Dekujeme za domácí diváckou kulisu.“

U17 kadetky

Celostátní liga kadetek

Bižuterie Jablonec n.N. - BC Kolín 49:61 (15:19 32:34 36:47)

Střelci: Mikovcová K. 29, Vaňková T. 22, Kolářová A. 4, Bártlová N. 2, Ottová L. 2, Šibravová L. 2

Sokol Nusle - BC Kolín 52:68 (10:11 26:31 45:47)

Střelci: : Mikovcová K. 26, Vaňková T. 14, Halámková N. 12, Hoznauerová L. 7, Buřičová S. 5, Kolářová A. 2, Bártlová N. 2

Komentář k utkání trenéra Filipa Rytiny: „V sobotním utkání na palubovce Jablonce nad Nisou jsme předvedli dobrý výkon. Jedinou kaňkou jsou tak poslední 4 minuty 2. čtvrtiny, kdy jsme ztratili dvouciferný náskok a do druhé poloviny utkání se šlo za téměř vyrovnaného stavu. V té už jsme hru kontrolovali a dovedli utkání do vítězného konce.

V nedělním utkání jsme měli být favoritem, ale domácí Nusle odehráli prvních 30 minut utkání skvěle a o naší výhře jsme rozhodli až v poslední periodě.“

U17 kadeti

Nadregionální liga

BC Kolín - BK Ústí nad Orlicí 40:57 (14:12 20:27 28:41)

Střelci: Konývka R. 13, Krause J. 6, Jendželovský R. 5, Jilemnický K. 5, Starý M. 4, Procházka M. 4, Trtík V. 3

Komentář k utkání trenéra Michala Vlčka: „V sobotu jsme odehráli druhé utkání naší soutěže. Soupeřem nám byl dosud neporažený tým z Ústí nad Orlicí. Do zápasu jsme vstoupili dobře, s energií a vervou, ale potom nás začali srážet vlastní chyby, díky kterým soupeř dával jednoduché koše. Náš velký problém byl, že jsme soupeři dovolili spoustu útočných doskoků. Věřím, že do příště natrénujeme vše potřebné a vyhrajeme!!

MUŽI B

2. liga mužů

BC Kolín - Sluneta USK Ústí n.L. 71:108 (17:32 30:61 43:83)

Střelci: Adámek M. 25, Kosík L. 12, Vlček M. 7, Hruška A. 6, Nečas L. 6, Sýkora V, 5, Kocourek M. 4, Šťastný M. 4, Koláčný L. 2

BC Kolín - Válečníci Děčín 79:80 (23:18 41:35 61:61)

Střelci: Kosík L. 25, Nečas L. 15, Koláčný L. 9, Kocourek M. 9, Adámek M. 8, Somberg F. 7, Vacek L. 3, Vlček M. 3