Družstva

Víkendové výsledky mládežnických družstev BC Kolín - 9.-10.4.2022

12/4/2022
Pro všechny

U14 chlapci - Žákovská liga

Sokol Písek Sršni - BC Kolín 113:33

Střelci: Batelka Š. 9, Fučík V. 7, Coubal J. 7, Starý M. 4, Řezníček T. 3, Jebavý M. 3

Komentář trenéra Michala Vlčka: „V neděli jsme odehráli poslední utkání této sezóny. Utkání nedopadlo podle našich představ, ale to nevadí, kluci nasbírali další cenné zkušenosti a můžeme se začít připravovat na další sezónu.

U17 dívky - Liga kadetek

BC Kolín - BK Brandýs nad Labem 51:66

Střelci: Bláhová Nela 12, Vaňková T. 12, Krausová B. 8, Borovičková G. 6, Ulčová A. 4, Horká A. 4, Dohaničová S. 3, Jebavá M. 2

BC Kolín - Basketbal Sokol Horní Počernice 73:60

Střelci: Krausová B. 16, Bláhová Nela 14, Bečvářová K. 10, Borovičková G. 10, Vaňková T. 8, Ulčová A. 5, Horká A. 4, Dohaničová S. 2, Jebavá M. 2, Bláhová Natálie 2

Komentář trenérky Lucie Vetorové: „Tento víkend odehrály holky poslední zápasy v této sezóně ligy kadetek U17 na domácí palubovce. V sobotu se nám zápas vůbec nevydařil. Nehrály jsme kolektivně v útoku a největší problémy jsme měli na doskoku, kde jsme nedělaly box out. Neděle měla úplně jiný náboj. Holky předvedly nejlepší výkon sezóny, škoda že to bylo až na posledním zápase. Teď nás čeká turnaj v Ostravě jako tečka za uplynulou sezónou.

U17 chlapci 2006 - Nadregionální liga

BC Kolín – BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 66:42

Střelci: Jánský O.  24, Kropáček M. 11, Adámek M. 7, Guk V. 6, Brzák Š. 6, Hruška A. 6, Matoušek J. 2, Kodytek S. 2, Tichovský D. 2

BC Kolín – BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 85:46

Střelci: Adámek A. 20, Jánský O. 17, Kropáček M. 11, Hruška A. 11, Guk V. 8, Hanč F. 8, Matoušek J. 4, Kodytek S. 4, Tichovský D. 2

Komentář trenéra Davida Machače: „Musím uznat, že první utkání nebylo příliš koukatelné. V zápase hlavně v prvním poločase jsme nepředváděli hru, s kterou se chceme prezentovat. Ve druhém poločase se náš přístup zcela změnil a začali jsme hrát rychlou kombinační hru. Druhý zápas byl zcela v naší režii a i v 7 lidech jsme soupeře k ničemu nepustili.

U17 chlapci 2005 - Nadregionální liga

BC Kolín – TJ Slovan Varnsdorf 90:56

Střelci: Procházka J. 23, Sýkora V. 20, Žiško A. 15, Klvaň M. 14, Kučera Š. 9, Koláčný L. 9

Komentář trenéra Jana Beránka: „V sobotním utkání jsme potvrdili roli favorita. Po vlažném začátku jsme na soupeře vlétli a zápas jsme kontrolovali v celém jeho průběhu. Soupeř měl problémy hlavně s naší obranou, která určovala tempo zápasu. Skvělá výhra, teď se již soustředíme na Velikonoční turnaj v Ostravě, na který vyrážíme tento čtvrtek.

Ženy - Středočeská basketbalová liga

TJ Sokol Kladno - BC Kolín

Střelci: Štěpánková R. 16, Mocová E. 14, Černá N. 12, Máchová D. 5, Soukalová D. 4, Hoznauerová A. 2, Holubová E. 2, Bezoušková D. 2, Čermáková K. 1

Komentář trenéra Filipa Rytiny: „Porážka o 13 bodů s Kladnem nás mrzí, ovšem utkání nám přineslo spoustu poznatků směrem k případnému finále ve Final 4. Utkání a především atmosféra během zápasu by zajisté snesla delší komentář, ovšem na ten dojde až po dohrání soutěže.

Muži B - 2.liga - semifinále

Kolínsko-kutnohorský BK - BA LYNX Liberec 83:102

Střelci: Novák P. 27, Nečas L. 12, Kocourek M. 10, Koláčný L. 10, Němeček J. 10, Fišera M. 6, Somberg F. 4, Merta T. 4

BA LYNX Liberec - Kolínsko-kutnohorský 91:47

Střelci: Novák P. 15, Nečas L. 7, Kocourek M. 6, Němeček J. 6, Fišera M. 6, Grmolenský J. 4, Prušinovský J. 3

Komentář Lukáše Vacka: „Vědělo se, že Liberec je velmi silný soupeř, který bez problémů vyhrál skupinu s jedinou prohrou. Navíc si na dnešní zápas přivezli další tři posily. I přesto, že jsme měli spoustu zbytečných ztrát, jsme se drželi na dostřel 5-10 bodů. Odskočili nám až ve 4. čtvrtině, kdy nám kvůli užší rotaci docházely síly.”

Komentář Pavla Nováka: „Bohužel jsme se kvůli vysoké absenci našich hráčů nedokázali již od začátku se soupeřem vůbec rovnat. Byli lepší ve všech ohledech, ale statečně jsme bojovali až do konce.

U10 holky - ČBF turnaj U10 dívky

V neděli se odehrál turnaj pro kategorii holek U10, kterého se zúčastnily naše nejmenší medvědice. Pro naše holky to byl čtvrtý turnaj v životě. Zúčastnily se ho týmy: Brandýs, Sokol Žižkov a Sokol Nehvizdy. Náš tým ukázal, od minulého turnaje, ve hře obrovské zlepšení, a tak zaslouženě obsadil druhé místo. V po zápasových pauzách se uskutečnily individuální soutěže, kde naše holky také nezaostávaly. Nutno podotknout a připomenout, že je stále hodně věcí, na kterých musíme zapracovat.

Pořadí: 1.Sokol Žižkov,2. Bc Kolín, 3. Dračice Brandýs, 4. Sokol Nehvizdy

U10 chlapci - ČBF turnaj U10 chlapci

Družstvo U10 kluků se dnes zúčastnilo turnaje ČBF U10 a všechny 3 zápasy skončily naší výhrou. Obsadili jsme 1. místo.

David Machač: “Všichni kluci zaslouží pochvalu za předvedenou hru. Ve hře bylo vidět spoustu basketbalových akcí, za které si vysloužili potlesk od rodičů, kterým chci opět poděkovat.

Podporuje nás