Družstva

Pohár rektora 2018

2/9/2018
Starší minižáci U13

Devět statečných starších minižáků U13 odcestovalo do Olomouce, aby reprezentovali náš klub na mezinárodním turnaji - Pohár rektora 2018. První cíl, kterým byl postup do čtvrtfinále splnili! Nejdříve v prvním zápase podlehli týmu NH Ostrava “A”, ale ve druhém utkání ve skupině ukázali své bojovné srdce a porazili tým Žiliny o 19 bodů.

Starší minižáci U13 narazili ve čtvrtfinále na Sokol Pražský, rozhodla o výsledku hned 1. čtvrtina, kterou jsme prohráli 2:18. Konečný výsledek utkání byl 33:48, takže je vidět, že v dalších fázích utkání jsme byli více než vyrovnaným soupeřem. Ve druhém utkání, které začínalo v 16:00 jsme narazili na tým Vysočina Jihlava, který v loňském roce obsadil 6. místo na MČR. Od začátku utkání měl soupeř mírně navrch, utkání se však proměnilo v drama, když se po šňůře 9 bodů v řadě dostali Medvědi na nerozhodný výsledek, do konce utkání zbývala pouhá minuta. V té už jsme bohužel body nezaznamenali, Vysočina proměnila těžkou střelu za 2 body a jeden trestný hod. Výsledkem je tedy vítězství Jihlavy o 3 body 47:50. Zítra čeká naše bojovníky souboj o celkové 7. - 8. místo na turnaji.

Medvědi U13 se rozloučili s turnajem v Olomouci vítězstvím 62:21 v zápase o 7. místo proti Brandýsu nad Labem.