Družstva

Ohlédnutí za sezónou 2021/22 mladých Medvědic a Medvědů - U17 chlapci

24/6/2022
Kluci U17

Kategorie - U17 chlapci

Trenéři – David Machač, Filip Rytina

Tréninky - 3x týdně v hale

Soutěž – kluci hráli Nadregionální ligu - oblast východní Čechy, kde obsadili 1. místo s bilancí 22 výher / 2 porážky. Dále se zúčastnili kvalifikace o celorepublikovou ligu U17, kterou suverénně opanovali s bilancí 3 výhry / 0 porážek.

Počet zápasů – celkově v sezóně nastoupili kluci cca ke 40 zápasům. K dlouhodobé soutěži a kvalifikaci o ligu jim přibyl ještě Easter Tournament Ostrava 2022, kde vybojovali výborné 3. místo.

Trenérské hodnocení – určitě máme radost z postupu do ligy U17, kdy jsme vlastně celý rok směřovali k tomuto cíli. Kvalifikaci jsme zvládli výborně a hlavně v posledním zápase jsme předvedli výborný výkon. Musíme říct, že turnaj v Ostravě nás skvěle připravil. Odehráli jsme tam těžké zápasy a kluci museli podat o hodně lepší výkony než v sezóně, kde jsme vyhrávali velkým rozdílem. Ale nebylo vše jednoduché. Hodně nám tento ročník zkomplikoval covid. Častokrát jsme netrénovali v plném počtu, neustále jsme čekali, na koho padne karanténa. A někteří hráči měli kvůli tomu zdravotní problémy celou sezónu. Naštěstí nás to jako tým nikdy nepostihlo kompletně.

Sestava – Matěj Adámek, Šimon Brzák, Adam Buřič, Richard Domnosil, Viktor Guk, František Hanč, Adam Hruška,Ondřej Jánský, Sebastian Kodytek, Radim Konývka, Michal Kropáček, Jakub Matoušek, Maxim Šťastný, Daniel Tichovský. V průběhu sezóny skončili Tomáš Mach, Tomáš Dostál a Filip Škarka. Po sezóně skončil František Hanč – přechází na atletiku a Šimon Brzák – přestup do extraligového týmu.

Co bude následovat po skončení sezóny - v červnu budou probíhat tréninky venku, kdy se zaměříme především na fyzický fond, ale i doplňkové sporty. 18.6. se v Kolíně konal Streetball cup, kde si kluci mohli zahrát bez taktické svázanosti a byla to taková tečka za úspěšnou sezónou. A v srpnu začne příprava na ročník příští v lesoparku Borky, sportovním areálu Sendražice a poté odjedeme na týdenní soustředění do Holic, kde jsou výborné tréninkové možnosti (sportovní hala, atletický stadion, venkovní hřiště). Pokud bude možnost, účastnit se nějakého přípravného turnaje, rádi ji využijeme.

Sezóna 2022/23 - celorepubliková liga U17.

Podporuje nás