Družstva

Ohlédnutí za sezónou 2021/22 mladých Medvědic a Medvědů - Medvídek (děti předškolní a školkové)

1/7/2022
Medvídek předškoláci

Kategorie - Medvídek (děti předškolní a školkové)

Trenérky - Tereza Švachová, Kateřina Macháčková, Michaela Jebavá

Tréninky - každá kategorie 1x (předškoláci - úterý, školkové - čtvrtek)

Soutěž - v této kategorii se zatím žádné zápasy nehrají

Počet zápasů -                 - II -

Trenérské hodnocení - trochu jsme se ze začátku potýkali s opatřeními v rámci covidu, protože školky dost často padaly do karantén, ale i přes to jsme se dokázali probojovat a výsledkem je naučení dvojtaktu, driblingu a především týmovosti. Chtěly bychom pochválit všechny děti, které pilně pracovaly, zlepšovaly se a velký dík patří také rodičům, kteří byli skvělí v rámci komunikace a spolupráce.

Sestava

Předškolní: Gabriel Berka, Ester Franzová, Louis Fuksa, Linda Hrnčířová, Johana Kolářová, Jakub Konopáč, Jakub Kronus, Karel Rybář, Petr Sládek, Johana Strnadová, Michael Svoboda, Filip Truxa, Josef Vlk, Ondřej Zeman, Ellen Studničková (skončila v průběhu sezóny).    

Školkové: Jiří Jelínek, Oliver Kiesler, Olivia Lošonská, Jakub Machač, Daniel Ondra, David Svoboda, Jiří Šafařík, Benedikt Švec, Hugo Švec, Veronika Vítová, Veronika Vosecká, David Rejhon (skončil v průběhu sezóny).  

Co bude následovat po skončení sezóny - naši nejmenší dostali příležitost zúčastnit se příměstského kempu, kde mohou trávit léto aktivně nejen s basketbalem, ale i s dalšími sporty.

Sezóna 2022/23 – předškoláci postoupí do týmu přípravky, kde budou hrát turnaje Šmoulinky a školčáci budou stále pilovat základy basketbalu.  

Podporuje nás