Družstva

Ohlédnutí za sezónou 2021/22 mladých Medvědic a Medvědů - Kategorie - U14 chlapci

7/6/2022
Kluci U14

Kategorie - U14 chlapci

Trenéři - Jiří Balaš, Michal Vlček

Tréninky - 3x týdně v hale, 1x dobrovolný běžecký venku + trénink a regenerace v bazénu

Soutěž - v základní části hráli kluci ligu U14, ze které se jim nepodařilo postoupit do extraligy, v druhé části sezóny proto pokračovali v lize i nadále. V první i ve druhé části ligy dokázali odehrát vyrovnané zápasy, ale jen dva se jim podařilo dovést do vítězného konce.

Počet zápasů - žádného turnaje se v průběhu roku nezúčastnili, odehráli navíc několik přípravných utkání, za sezónu nastoupili cca ke 40 zápasům.

Trenérské hodnocení - naše priority pro sezónu jsme museli změnit hned po prvních trénincích, kdy jsme zjistili, že na tom jsou kluci po roční pauze hůře, než by kdokoliv čekal. Nestačili jsme na soupeře, jak fyzicky, tak basketbalově. Proto jsme naprosto překopali tréninkový plán a byli nuceni jít úplně od začátku se vším. To také zapříčinilo přidání čtvrtého běžeckého tréninku. Chválit jednotlivce v kolektivním sportu je velice těžké, ale jedno jméno přece jen musíme zdůraznit. Pochvalu si rozhodně zaslouží Vojtěch Fučík. Během roku, kdy poctivě chodil na tréninky a vynechal jen, když mu to zdraví nedovolilo, z našeho pohledu udělal zdaleka největší pokrok úplně ve všem.

Sestava - Šimon Batelka, Jakub Coubal, Vilém Drda, Vojtěch Fučík, Marek Jebavý, Michal Jendželovský, Richard Jendželovský, Kryštof Kačer, Martin Lojek, Josef Nosál, Tomáš Řezníček, Matěj Starý, Jan Volkman, Jan Bělský - skončil v průběhu sezóny ze zdravotních důvodů, Radim Kalous - skončil v průběhu sezóny.

Co bude následovat po skončení sezóny - do konce školního roku čekají kluky tréninky a pokud se nic nezmění, od začátku června budou venku ve sportovním areálu BC Kolín v Sendražicích. Přes léto mají kluci stanovený individuální plán a samozřejmě se budou účastnit kempů a basketbalového tábora. Na soustředění se vydají poslední týden v srpnu.

Sezóna 2022/23 - chystají se hrát Nadregionální přebor U15 a budou se snažit vybojovat postup do ligy.

fcr

Podporuje nás