Družstva

Ohlédnutí za sezónou 2021/22 mladých Medvědic a Medvědů - dívky U11

23/6/2022
Holky U11

Kategorie - U11 dívky

Trenérky - Lucie Vetorová, Tereza Švachová

Tréninky - 3x týdně v hale (úterý, čtvrtek, pátek)

Soutěž - děvčata v této sezóně hrála přátelské turnaje pořádané ČBF, celkem jich bylo sedm.

Počet zápasů - za letošní sezónu nastoupila cca k 25 zápasům.

Trenérské hodnocení - tento tým byl zcela nově složen od září loňského roku. Většina dívek teprve tehdy začala s basketbalem, tudíž se muselo postupovat od píky - dvojtakty, dribling... . I přes nepříznivé výsledky musíme říct, že holky odvedly neskutečný kus práce. Stále je na hodně věcech potřeba pracovat, ale jsme moc rády, že jsme se odrazily od pomyslného odrazového můstku a můžeme nabalovat nové a nové dovednosti.

Sestava - Viktorie Abazher, Karolína Bubeníková, Anežka Bydžovská, Eliška Erbenová, Hedvika Sara Franzová, Natálie Hájková, Denisa Holoubková, Lea Horčicová, Michaela Janouchová, Tereza Kotková, Lenka Nerudová, Eliška Ovšonková, Laura Pospíšilová, Vanda Smetáková, Simona Soukupová, Tereza Šmejkalová, Emma Urbanová, Markéta Zemanová. Dana Blumentálová a Julie Svobodová (skončily v průběhu sezóny).

Co bude následovat po skončení sezóny - děvčata dostala možnost účastnit se příměstského kempu. V srpnu máme v plánu letní přípravu v Borkách a poté soustředění v Kutné Hoře.

Sezóna 2022/23 - protože některé hráčky spadají do kategorie U11 a některé do U12 je plán na příští sezónu takový, že děvčata budou hrát obě kategorie v rámci Středočeského krajského přeboru a bude probíhat velká kooperace mezi oběma týmy.

Podporuje nás