Družstva

Ohlédnutí za sezónou 2021/22 mladých Medvědic a Medvědů - kluci U10

23/6/2022
U10 Kluci

Kategorie - U10 chlapci

Trenér – David Machač

Tréninky - 3x týdně v hale

Soutěž - družstvo se účastnilo Šmoulinka Cupu. Je to soutěž pro malé začínající baskeťáky, kdy se děti učí základy basketbalu ve hře. Tzn. postavení v obraně, pravidla, výhoz, uvolnění... . Za mě můžu říct, že tuhle soutěž jsem hrál s dětmi i před x lety, když jsem začínal s trénováním, a mám ji v oblibě (David Machač). A dále tým absolvoval čtyři turnaje ČBF pro kategorii U10, kdy jeden se nám povedlo vyhrát.

Počet zápasů - za letošní sezónu nastoupili cca ke 30 zápasům.

Trenérské hodnocení - musím říct, že je vidět ohromné zlepšení ve všech individuálních činnostech, které kluci udělali během celého roku. Na tréninku se zaměřujeme na práci s míčem, koordinaci pohybu (žebřík, švihadlo - to byl boj) a práci v kolektivu. Trápí nás malý počet dětí. Určitě potřebujeme tým doplnit dalšími kluky.

Sestava - Adam Bukovský, Josef Bukovský, Jakub Hamták, Patrik Hejl, Vojtěch Holata, Matěj Chobot, Maxim Maximovič, Oliver Mazáč, Jonáš Novotný, Eduard Sčadej, Daniel Slazák, Sebastian Rigny, Pavel Vondráček.

Co bude následovat po skončení sezóny – basketbalový kemp a tábor, v srpnu pak společně s dívkami z U12 soustředění v Kutné Hoře.

Sezóna 2022/23 – na příští rok čeká kluky pořádný zápřah. Budou hrát Šmoulinka Cup, přípravnou soutěž U11 a turnaje ČBF U11.

Podporuje nás