Družstva

Nejmladší minižákyně U11: SOUTĚŽNÍ PREMIÉRA ÚSPĚŠNÁ!

4/11/2018
Holky U12

V neděli 4. 11.2018 na domácí palubovce hostily domácí minižákyně družstvo z Brandýsa nad Labem a ve dvojzápase slavily dvě výhry. Nejprve v prvním utkání soupeřky jasně přehrály 60:16 a poté si ve druhém zápase dovolily lehké drama, které skončilo 17:12.

V prvním utkání předváděli domácí kolektivní basketbal plný pěkných přihrávek, bojovnosti a dobrého zakončení. Soupeřky z Brandýsa jednoznačně přeběhaly a díky mnohem větší aktivitě slavily jednoznačnou výhru. Bodově se nejvíce prosadily hráčky Anička Plačková se 16body a Aneta Bosáková s 10 body. I zbytek týmu ale předváděl parádní výkon, který pomohl k jednoznačné výhře.

Ve druhém utkání, které se hrálo na hrubý čas a mohlo se vněm libovolně střídat se projevila již trochu únava, ale i tak se jednalo o pohledný zápas, který přinesl opět mnoho hezkých akcí a divákům nabídli lehké drama, když domácí ještě chvíli před koncem prohrávali. Přesto ale prokázali bojovnost a utkání otočili ve svůj prospěch. Bodově se nejvíce opět prosadila Anička Plačková s 8 body.

Podporuje nás