Junioři BC Kolín zvítězili na turnaji Junior cup 2019

8/9/2019
Junioři U19

MBK Viktora Žilina - BC Kolín 68:89

Junioři porážejí MBK Viktora Žilina po špatném prvním poločase, který prohráli 43:31, nakonec 89:68. Soupeře jsme v druhém poločase přehrávali téměř ve všem. Kluci ukázali, že se nenechají zlomit, když se nedaří. Svůj podíl na tom měla šesti hodinová cesta vlakem.

BC Kolín - Szolnoki 91:69

Na turnaji si připisujeme druhou výhru. Porážíme tým z Maďarska Szolnoki po prohrané prvním poločase 46:42,celkovým skóre 91:69. Nebylo to lehké, ale opravdu zasloužené vítězství. Opět nás nezlomil příliš povedený první poločas a v druhém jsme soupeře přehrávali jak v útoku, tak v obraně.

Levice - BC Kolín 82:81

Z třetího utkání odcházíme bohužel poraženi od domácích Levic 82:81. Poločasové vedení 46:41 a po třetí čtvrtině 66:58 se ukázalo jako nedostatečné. Čtvrtou čtvrtinu a hlavně koncovku jsme nezvládli.

BC Kolín - Alba Fehervár (Maďarsko) 90:56 (53:35)

V našem posledním utkání turnaje "Junior cup 2019" U19 v Levicích vítězíme výrazným rozdílem a tím se stáváme vítězem celého turnaje. MVP týmu byl vyhlášen Filip Somberg a navíc MVP celého turnaje Lukáš Vacek. Mimo sedmi minut jsme byli jasným vládcem na hřišti a nikoho nenechali na pochybách, kdo v utkání zvítězí.