Družstva

Dívky U15 se v ligové soutěži rozhodně neztratily

31/1/2023
Pro všechny

Dívky U15 se v ligové soutěži rozhodně neztratily

Jakou soutěž tým hraje?

Tento tým děvčat hraje žákovskou ligu U15. V původním rozlosování jsme hrály v základní skupině C, ve které jsme skončily na 4. místě s bilancí 4 výher a 6 porážek. Na postupovou pozici do extraligy nám chyběly tři výhry. Postupovaly první tři týmy (Pardubice, Hradec Králové, Jičín). V současnosti pokračujeme dál v lize U15, ve skupině B, kam přistoupily týmy z nadregionálních soutěží. A druhou část sezóny jsme načaly velmi dobře, dvěmi vysokými domácími výhrami.

Splnila letní příprava účel, byl tým na sezónu dobře připravený?

Myslíme si, že tým byl z letní přípravy na sezónu dobře připraven. Děvčata nemají problém s fyzickou kondicí a i v postupující sezóně mají z čeho brát. Dokladem je i to, že některé hráčky doplňují tým starších v soutěži U17, kde dostávají také velkou porci minut.

Jak se daří naplňovat předsezónní cíle?

Předsezonní cíle zatím víceméně naplňujeme. Chtěly jsme sice ve vzájemných utkáních trochu víc potrápit trio postupujících týmů, ale to se nám nepodařilo. Teď nás teprve čeká ten cíl, na který jsme se před sezonou soustředily - být nejhůře druhé ve skupině v ligovém pokračování. První dva kroky k tomu už máme úspěšně za sebou.

Co je aktuálně ještě potřeba vylepšit, na co se zaměřit?

Stále je pořád co zlepšovat, především střelbu, postupný útok a musíme neustále pracovat na zdokonalování jednotlivých individuálních činností.

Trenérky : Lucie Vetorová, Tereza Švachová

Soupiska : Nela Bártlová, Karolína Buňatová, Klaudie Burdová, Sára Buřičová, Nina Halámková, Karolína Hrušovská, Anežka Kolářová, Leontýna Losmanová, Laura Šibravová, Barbora Škopková, Natálie Tichá, Eliška Vomáčková, Barbora Hájková (hostující), Lucka Hoznauerová (hostující), Linda Ottová (hostující),

Podporuje nás