Družstva

Dívky U12 se snaží dohnat počáteční tréninkové manko

25/1/2023
Holky U12

Dívky U12 se snaží dohnat počáteční tréninkové manko

Jakou soutěž tým hraje?

Dívky hrají přípravnou soutěž U12 v rámci Středočeského kraje. Sezóna zatím probíhá podle očekávání. Bohužel jsme stále ještě nováčky, naše holky spolu hrají krátkou dobu, takže máme neustále co dohánět. Ve skupině máme těžké soupeře, se kterými zatím nejsme schopné držet tempo. Musíme ale podotknout, že i v této konkurenci, jsme doposud vybojovaly tři vítězství, které jsou velkou motivací nejen pro hráčky.

Splnila letní příprava účel, byl tým na sezónu dobře připravený?

Letní příprava svůj účel rozhodně splnila. U dívek byly vidět velké rozdíly, hlavně po kondiční stránce, a to se nám kvalitní letní přípravou podařilo srovnat. Musíme holky pochválit, jak k tomu zodpovědně přistoupily.

Jak se daří naplňovat předsezónní cíle?

Základním předsezónním cílem bylo neustále se zlepšovat a snažit se dohnat náskok našich vrstevnic. Tým se dal, oproti ostatním soupeřkám, dohromady mnohem později, takže v tom je naše velká nevýhoda. Ale všechna děvčata poctivě pracují, aby tento rozdíl co nejdříve vymazala.

Co je ještě potřeba vylepšit, na co se zaměřit?

Naším největším problémem jsou momentálně přihrávky. V tomto směru se určitě potřebujeme zdokonalit.

Trenéři : Kateřina Macháčková, Radka Štěpánková a Tomáš Merta

Soupiska : Viktorie Abazher, Karolína Bubeníková, Anežka Bydžovská, Natálie Hájková, Denisa Holoubková, Lea Horčicová, Klára Hybšová, Elen Lejčková, Lenka Nerudová,  Eliška Ovšonková, Eliška Podnecká, Laura Pospíšilová, Vanda Smetáková, Simona Soukupová, Emma Urbanová, Jolana Zemanová, Markéta Zemanová.

Trenérské slovo na závěr : Holky si za uplynulý půl rok zaslouží velkou pochvalu. Začínali jsme více méně od nuly a pokroky jsou vidět na každém tréninku. Je znát, že je basketbal baví a na tréninky chodí rády. Jen tak dál!

                                                                                                                                                                                                                                                                              fcr

Podporuje nás