BC Kolín - BA Nymburk 40:63

17/3/2018
Minižáci U12

Body: Šťastný Maxim 9, Brzák Šimon 8, Jánský Ondřej 8, Guk Viktor 5, Hanč František 2, Mach Tomáš 2, Sýkora Filip 2, Konývka Radim 2, Kropáček Michal 1, Matoušek Jakub 1, Adámek Matěj, Kodytek Sebastian, Svoboda Ondřej, Dostal Tomáš, Macháček Matouš, Peřina Michal, Domnosil Richard

Komentář: Třetí březnovou neděli se vydali kolínští Medvědi kategorie U12 bojovat v posledním dvojzápase do Nymburka, kde se utkali nejprve s týmem Brandýsa a poté změřili síly s domácím družstvem. Utkání s odvěkým rivalem z Nymburka se našim hráčům bohužel nevydařilo, hned úvodní čtvrtina rozhodla o výsledku utkání, jelikož jsme jí prohráli o 15 bodů (5:20), poté se již hrál vyrovnaný a celkem pohlední minižákovský basketbal, bohužel, našim hráčům se nepodařilo snížit manko z první čtvrtiny a nymburští Lvi dotáhli zápas do vítězného konce.