BC Kolín - BA Nymburk 32:78

Body: Brzák Šimon 9, Šťastný Maxim 8, Sýkora Filip 4, Konývka Radim 4, Kropáček Michal 2, Jánský Ondřej 2, Buřič Adam 2, Domnosil Richard 1, Hanč František, Mach Tomáš, Kodytek Sebastian, Svoboda Ondřej, Dostal Tomáš, Guk Viktor, Peřina Michal a Matoušek Jakub

BC Kolín - BA Nymburk 56:71

Body: Brzák Simon 13, Kropáček Michal 11, Jánský Ondřej 11, Šťastný Maxim 6, Sýkora Filip 6, Buřič Adam 4, Mach Tomáš 2, Konývka Radim 2, Domnosil Richard 1, Hanč Frantiček, Kodytek Sebastian, Svoboda Ondřej, Dostal Tomáš, Guk Viktor, Peřina Michal, Matoušek Jakub

Komentář: V dalším soutěžním utkání se představili mladší minižáci U12 na domácí palubovce. Jednalo se o polabské derby, do Kolína dorazili malí basketbalisté z nymburské basketbalové akademie. V 1. utkání se nám dařilo držet krok s hostujícím týmem jen v 1. čtvrtině, která skončila 15:17. Od té doby se však našim hráčům přestalo dařit na útočné polovině a i v obraně vyrobili spoustu laciných chyb. Výsledkem tak bylo jasné vítězství hostujícího Nymburka. Druhé utkání již bylo o poznání vyrovnanějším duelem, kdy o vítězství Nymburka rozhodla až poslední čtvrtina, do které vstupoval náš tým s nepatrnou ztrátou, jenže nymburská mašina se na plné obrátky rozjela a zasadila tak domácím rozhodující úder a získala pro sebe i druhý zápas.