Družstva

Basketbal TJ Svitavy - BC Kolín 40:71

14/12/2019

Body: Brzák Šimon 18, Kropáček Michal 13, Guk Viktor 11,Jánský Ondřej 8, Hanč František 5, Adámek Matěj 4, Hruška Adam 4, KodytekSebastian 3, Škarka Filip 3, Domnosil Richard 2, Konývka Radim, Matoušek Jakub

Komentář: V prvním utkání zavítali mladí Medvědu napalubovku Svitav, s tímto týmem jsme na domácí palubovce prohráli o 9 bodů, atak naším cílem bylo zvítězit minimálně o 10 bodů, abychom v případě rovnostibodů se soupeřem měli pozitivní skóre. Domácí vstoupili do utkání lépe, rychlese dostali do vedení, ovšem Medvědi nesložili zbraně, ve 2. čtvrtině svéhosoupeře jasně přehrávali, težili přitom především z kvalitní obranné činnosti arychlého přechodu do útoku. Po 20 minutách byl rozdíl ve skóre +22 bodůpro kolínské hráče. I ve třetím dějství Medvědi navýšili svůj náskok a doposlední části vstupovali s luxusním náskokem 27 bodů. Dominance našeho týmupokračovala a po závěrečném hvizdu svítilo na ukazateli skóre vítězství Medvědůo 31 bodů 40:71!