BA Nymburk - BC Kolín   84:41

Body: Jánský Ondřej 18, Brzák Šimon 9, Peřina Michal 6, Šťastný Maxim 3, Svoboda Obdřej 2, Konývka Radim 2, Sýkora Filip 1, Buřič Adam, Krajčír Silvestr, Kodytek Sebastian, Dostal Tomáš, Mach Tomáš a Matoušek Jakub

BA Nymburk - BC Kolín    67:35

Body: Šťastný Maxim 10, Jánský Ondřej 8, Sýkora Filip 6, Matoušek Jakub 3, Buřič Adam 3, Svoboda Ondřej 2, Peřina Michal 2, Brzák Šimon 1, Krajčír Silvestr, Kodytek Sebastian, Konývka Radim, Dostal Tomáš, Mach Tomáš

Komentář: V neděli se kolínští Medvědi U12 vydali do Nymburka na polabské derby. Vstup do prvního utkání nám vyšel velice dobře, dokázali jsme se vyrovnat s nepříjemnou obranou soupeře a po 1. čtvrtině jsme vedli o 2 body. 2. čtvrtina a její průběh bohužel rozhodl o osudu utkání, díky mnoha nepřesnostem jsme tuto část prohráli 25:3! Poté si již zápas jen dohrával, i když jsme 3. čtvrtinu opět ovládli a snížili náskok soupeře na 12 bodů, poslední kvartál opět jasně ovládl Nymburk. Druhý zápas byl již ovlivněn první porážkou a zklamáním z neúspěchu, a tak jsme nedokázali zvítězit ani v tomto utkání. V dalším kole se za 3 týdny představíme na domácí palubovce a soupeřem nám budou liberečtí Kondoři, soupeř, se kterým jsme ještě soutěžní zápas nikdy v minulosti nehráli.