DEKSTONE Tuři Svitavy - BC GEOSAN Kolín 104:68

27/10/2018

Medvědi se k 6. kolu Kooperativa NBL vypravili na půdu svitavských Turů, aby se pokusili navázat na předchozí dvě vítězství a prodloužili tak vítěznou šňůru na tři utkání.

To se našim hráčům  nepodařilo. Svitavy diktovaly tempo hry od první do poslední minuty utkání, přičemž o výsledku  rozhodla již první čtvrtina, kterou Medvědi ztratili 30:10. Ve druhém a třetím dějství se hra na palubovce vyrovnala, ale Tuři si stále udržovali vedení o 20 a více bodů, aby v poslední desetiminutovce skóre ještě navýšili na konečný stav 104: 68.

Body Svitavy: Woods Russell 15, Obrien Sean 13, Puršl Šimon 13, Marko Roman 12, Svoboda Matěj 12, Kovář Luboš 11, Slezák Pavel 11, Teplý Tomáš 9, Kotásek Eduard 5, Welsch Marek 3, Jelínek Jiří 0, Novák Martin 0

Body Kolín: Číž Adam 16, Thompson Alexander Jacob 15, Machač David 12, Pajović Miloš 10, Šafarčík Petr 6, Dlugoš Theodor 3, Šoula Jiří 3, Purifoy Preston Lamar 2, Walton jr. Anthony Lamont 1, Bratčenkov Vojtěch 0

STŘELBA 3B. 31/14:22/7 STŘELBA 2B. 37/26:44/18 TH 16/10:18/11 doskoky 45:24 CHYBY 21:16 ROZHODČÍ Hruša Petr, Vondráček Marek, Komprs Michal KOMISAŘ Paulík Robert POČET DIVÁKŮ 464