Aktuality

ROZLOSOVÁNÍ SKUPINY A2

4/2/2019
Aktuality

Družstva na 9. –12. místě po základní části hrají čtyřkolově každý s každým  doma - venku), každé

družstvo sehraje 12 utkání. Výsledky ze základní části se započítávají.

Pro poslední dvě kola je stanoven jednotný začátek v 18.00.


Poslední dvě družstva ze skupiny A1  (tedy 7. a 8.) a první dvě družstva ze skupiny A2 (tedy 9.

a 10.) sehrají předkolo play-off 7-10, 8-9 na 2 vítězná utkání systémem 1-1-1, první utkání se hraje na hřišti 7. a 8. družstva.

V pořadí 12.družstvo sehraje baráž se dvěma družstvy I. LM, pro 11. družstvo soutěž končí.

1. kolo

Kingspan Královštísokoli - NH Ostrava 06.02.2019 18:00

USK Praha - GEOSAN Kolín 08.02.2019 17:30      

   

2. kolo

NH Ostrava - GEOSAN Kolín 13.02.2019 17:30

Kingspan Královštísokoli - USK Praha 13.02.2019 18:00

   

3. kolo

USK Praha - NHOstrava 02.03.2019 17:30    

GEOSAN Kolín - Kingspan Královští sokoli 02.03.2019 17:45

   

4. kolo

NH Ostrava - Kingspan Královští sokoli 09.03.2019 17:30

GEOSAN Kolín - USK Praha 09.03.2019 17:45

   

5. kolo

GEOSAN Kolín - NH Ostrava 13.03.2019 17:45      

USK Praha - Kingspan Královští sokoli 13.03.2019 18:00    

   

6. kolo

NH Ostrava - USKPraha 16.03.2019 17:30      

KingspanKrálovští sokoli - GEOSAN Kolín 16.03.2019 18:00    

   

7. kolo

Kingspan Královštísokoli - NH Ostrava 20.03.2019 18:00      

USK Praha - GEOSAN Kolín 20.03.2019 18:00      

   

8. kolo

NH Ostrava - GEOSAN Kolín 23.02.2019 17:30      

Kingspan Královštísokoli - USK Praha 23.02.2019 18:00      

   

9. kolo

USK Praha - NHOstrava 30.03.2019 17:30      

GEOSAN Kolín - Kingspan Královští sokoli 30.03.2019 17:45      

   

10. kolo

NH Ostrava - Kingspan Královští sokoli 03.04.2019 17:30      

GEOSAN Kolín - USK Praha 03.04.2019 17:45      

   

11. kolo

GEOSAN Kolín - NH Ostrava 06.04.2019 18:00      

USK Praha - Kingspan Královští sokoli 06.04.2019 17:30    

   

12. kolo

NH Ostrava - USKPraha 10.04.2019 17:30      

KingspanKrálovští sokoli - GEOSAN Kolín 10.04.2019 18:00      

     

Pozvánky
Streetball
19. ročník Streetball cup a Dětský den Kolín
15/6/2019
|
09:00 - 16:00
Vodní svět Kolín
Nejnovější videa najdete na našem YouTube!
YOUTUBE KANÁL
Kooperativa NBL
  • #
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • Tým
  • ČEZ Basketball Nymburk
  • BK JIP Pardubice
  • BK ARMEX Děčín
  • BK Opava
  • BC GEOSAN Kolín
  • USK Praha
  • SLUNETA Ústí nad Labem
  • Orli Prostějov
  • BK Lions Jindřichův Hradec
  • DEKSTONE Tuři Svitavy
  • NH Ostrava
  • mmcité Brno
  • Z
  • 20
  • 20
  • 20
  • 20
  • 20
  • 20
  • 20
  • 20
  • 20
  • 20
  • 20
  • 20
  • B
  • 39
  • 33
  • 31
  • 27
  • 27
  • 26
  • 22
  • 22
  • 21
  • 18
  • 12
  • 9
Kooperativa NBL
Generální partner
Titulární partner
Kooperativa Faktor
Podporuje nás