LOUDA AUTO CUP 2017 - Svitavy

21/9/2017

Semifinále mezinárodního turnaje.

Náš tým v semifinálovém duelu porazil Prievidzu 93:65 a postoupil do finále, ve kterém se zítra od 16:30 střetne s vítězem utkání DEKSTONE Tuři Svitavy - Klosterneuburg Dukes.

Komentář trenéra Pavla Beneše: "Do utkání jsme vstoupili koncentrovaně a během první čtvrtiny jsme vedli proti Prievidzi desetibodovým rozdílem. Ve druhém dějství, i díky mé chybě ve střídání, (vyměnil jsem příliš mnoho hráčů v jeden okamžik) jsme vypadli z tempa a dovolili soupeři se vrátit zpět do utkání. Poločas tak byl vyrovnaný 39:37. Ve druhém poločase jsme pak po obě čtvrtiny již produkovali kvalitní, koncentrovaný basketbal, kterým se chceme prezentovat. Kluci udrželi vysoké tempo s minimem chyb po celých druhých 20 minut a tak jsme po zásluze dovedli utkání do vítězného konce 93:65. Těšíme se na zítřejší finále ve Svitavách. Pokud můžete, budeme moc rádi, když nás přijedete povzbudit!"

Body Kolína: Lee Skinner 18, Michal Vocetka 14, David Machač 13, Adam Číž 9, Miloš Pajović 9, Petr Šafarčík 8, Vojtěch Bratčenkov 7, Bojan Bakić 7, Petr Dokoupil 6, Pavel Harčár 2, David Bálek