BC GEOSAN Kolín - mmcité1 Basket Brno 76:87

29/12/2019

Body Kolín: Igrutinovic Luka 21, Granić Vlatko 19, Krefft Paweł 14, Číž Adam 10, Machač David 10, Kolář Martin 2, Brožek Lukáš 0, Dlugoš Theodor 0, Kačer Daniel 0, Merta Tomáš 0, Novák Pavel 0, Vacek Lukáš 0

Body Brno: Krakovič Jakub 17, Stegbauer Lukáš 17, Roby Davell 13, Farský Radek 12, Kozina Jan 12, Jokl Jakub 7, Smithson Bryan 6, Novotný Filip 3, Kereselidze Zurab 0, Nehyba Zdeněk 0, Szarowski Daniel 0

STŘELBA 3B. 26/7:28/11 STŘELBA 2B. 43/21:40/21 TH 17/13:14/12 doskoky 36:46 CHYBY 17:23 ROZHODČÍ Hruša Petr, Pokorný Štěpán, Kubiš Michal KOMISAŘ Andrle Petr POČET DIVÁKŮ 589

Lubomír Růžička (trenér mmcité1 Basket Brno): To utkání dopadlo pro nás dobře, takže se hodnotí dobře. Udělali jsme sice spoustu chyb jak v prvním poločase, tak i ve 3. čtvrtině. Kolin dobře četl naši obranu, vedl o 9 bodu. Nakonec jsme se do utkání vrátili, myslím si, ze rozhodla naše širší rotace a výborná práce našeho druhého rozehrávače Koziny. Takže jsme rádi za výhru a chci poprat všem fanouškům šťastný Nový rok.

Pavel Beneš (trenér BC GEOSAN Kolín) Gratuluji Brnu k vítězství. Za mě nepochopitelné selhání v poslední čtvrtině, do které jsme šli s 9 bodovým vedením, a nakonec ji prohráli 7:27, na domácí palubovce, v souboji o poslední místo v tabulce. Bohužel si v poslední čtvrtině hráči chtěli nahnat statistiky, za posledních 10 minut utkání si Brno vítězství zasloužilo.

Jan Kozina (hráč mmcité1 Basket Brno) My jsme věděli ze můžeme těžit ze širší rotace, byt agresivnější a to se nám také povedlo. Naštěstí jsme se dokázali v poslední čtvrtině zvednout a smazat vedení domácích a doufám, že se nám na tento výkon podaří navázat v dalších utkáních.

Vlatko Granić (hráč BC GEOSAN Kolín): Začali jsme utkání dobře, byli jsme koncentrovaní a chtěli vyhrát, bohužel ve 4. čtvrtině jsme přestali bránit a udělali jsme spoustu špatných rozhodnutí.