BK ARMEX Děčín - BC GEOSAN Kolín 106:72

11/12/2019

Body Děčín: Autrey Lamb 19, Pomikálek Tomáš 14, Carlson Klinton 13, Žikla David 13, Šiška Ondřej 10, Ježek Šimon 9, Vukosavljević Filip 9, Kroutil Filip 7, Feštr Lukáš 6, Mach Martin 3, Skalička Jakub 3, Bobek Lukáš 0

Body Kolín: Číž Adam 20, Igrutinovic Luka 15, Granić Vlatko 10, Krefft Paweł 7, Machač David 6, Brožek Lukáš 5, Kolář Martin 4, Merta Tomáš 3, Novák Pavel 2, Dlugoš Theodor 0, Kačer Daniel 0, Vacek Lukáš 0

STŘELBA 3B. 38/18:21/6 STŘELBA 2B. 31/21:31/18 TH 15/10:28/18 doskoky 35:31 CHYBY 23:21 ROZHODČÍ Baloun Jan, Salvetr Rudolf, Baudyš Petr KOMISAŘ Hlaváček Pavel POČET DIVÁKŮ 856

Ve 13. kole zavítali Medvědi na palubovku loňského vicemistra z Děčína. Kolínskému týmu chyběl ze zdravotních důvodů Ben Richardson, oproti utkání v Opavě již byl do hry připraven kapitán našeho týmu Adam Číž.I přes špatný vstup do utkání, kdy kolínský tým prohrával po 4 minutách 12:3, dokázali Medvědi srdnatě bojovat a po 8 minutách vedli 14:17. Poté se však domácím začala dařit střelba zpoza tříbodového oblouku a ještě do konce 1. čtvrtiny si vzali vedení zpět na svou stranu. I druhá čtvrtina přinesla prakticky vyrovnanou bitvu, jenže Válečníci dokázali těžit z produkce tříbodových střel a po 20 minutách vedli o 9 bodů 48:39.Do třetí periody vstoupili Medvědi s chutí vrátit se zpět do utkání, to se však dařilo pouze do stavu 54:48. Poté již byl na palubovce jen jeden tým a to ten domácí. Děčín navyšovat skóre a Medvědi si nakonec odváží do Kolína debakl, když opět inkasovali více než 100 bodů, a prohráli rozdílem 34 bodu 106:72.