Aktuality

DAVID PEKÁREK POSILUJE TÝM MEDVĚDŮ!

6/4/2021
Aktuality

Do konce této sezóny přichází z týmu BK Olomoucko David Pekárek! Odchovanec olomouckého a prostějovského basketbalu, který si zahrál i NCAA divize I za Fordham Univerzity posílí náš tým do konce této sezóny. V letošní sezóně Kooperativa NBL zapisoval v dresu Olomoucka v průměru přes 16 bodů a 6 doskoků na utkání. V loňské sezóně patřil k oporám Královských Sokolů z Hradce Králové.

Miroslav Sodoma: “ Pro příchod Davida Pekárka jsme se rozhodli na základě posilování ostatních týmů před play-off v Kooperativa NBL. Jsme si vědomi, že právě proto bude play-off velice těžké a my nechceme naši veleúspěšnou sezónu a dosavadní výsledky nechat jen tak být. Došli jsme až sem a v play-off chceme jednoznačně uspět. Od Davida si slibujeme, že nám pomůže, nejen tím, že rozšíříme naši hráčskou rotaci, ale získáváme dalšího zkušeného hráče na perimetr, kde bude David u nás nastupovat.”

David Pekárek: “Jsem rád, že jsme se s Kolínem dohodli do konce sezóny. Budu se snažit týmu pomoct jak jen bude třeba a završit sezónu úspěšnou cestou v play-off!”

Pozvánky
Žádné naplánované akce
Nejnovější videa najdete na našem YouTube!
YOUTUBE KANÁL
Kooperativa NBL
 • #
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • Tým
 • ČEZ Basketball Nymburk
 • BK JIP Pardubice
 • BK ARMEX Děčín
 • BK Opava
 • BC GEOSAN Kolín
 • USK Praha
 • SLUNETA Ústí nad Labem
 • Orli Prostějov
 • BK Lions Jindřichův Hradec
 • DEKSTONE Tuři Svitavy
 • NH Ostrava
 • mmcité Brno
 • Z
 • 20
 • 20
 • 20
 • 20
 • 20
 • 20
 • 20
 • 20
 • 20
 • 20
 • 20
 • 20
 • B
 • 39
 • 33
 • 31
 • 27
 • 27
 • 26
 • 22
 • 22
 • 21
 • 18
 • 12
 • 9
Kooperativa NBL
Hlavní partner
Generální a Titulární partner
Kooperativa Faktor
Podporuje nás