Akce

Streetball Cup 2018 - Vyhodnocení

June 18, 2018
Streetball Cup

V areálu Vodního světa Kolín se uskutečnil již 18. ročník Streetball cupu a Dětského dne. 

Fotogalerie: ...zde

Streetball cupu se zúčastnilo 56 týmů z celé republiky, ve hře se tedy vystřídalo přes 200 dětí od 8 do 17let! Na šesti kurtech se odehrálo celkem 150 utkání v osmi vypsaných kategoriích.

„Počasí nám stejně jako v loňském roce přálo a tak se mohlo hrát dle časového harmonogramu a nic nenarušilo plánovaný průběh. Dětský den navštívilo hned několik stovek menších dětí, které na stanovištích soutěžily o body a poté si je mohly vyměnit za ceny v našem obchůdku," uvedl hlavní organizátor Miroslav Sodoma.

Celý program dětského dne zpestřovaly doprovodné akce jako například facepaiting (malování na obličej), hned několik skákacích hradů a také bubnovací školička Susha. 

Vrcholným vystoupením v rámci slavnostního vyhlašování výsledků Streetball cupu krátce po 17 hodině bylo představení Milana Bendy, dvojnásobného mistra světa ve footbagu, který předvedl sestavu, se kterou jede obhajovat mistrovský titul.

„Chtěl bych poděkovat všem účastníkům za jejich přístup. Dále bych chtěl moc poděkovat všem pořadatelům, kteří byli jako vždy výborní a v neposlední řadě všem partnerům, bez kterých by se tato akce nemohla uskutečnit," konstatoval manažer BC Kolín Miroslav Sodoma.