Akce

BASKETBALOVÉ ODPOLEDNE 2018

November 16, 2018
Akce klubu

BASKETBALOVÉ ODPOLEDNE 2018, JAKÉ TO LETOS BYLO?

Ve středu 14. 11. 2018 proběhla v GEOSAN Aréně každoroční populární akce BC GEOSAN Kolín, Basketbalové odpoledne. Událost věnovaná speciálně dětem jich letos přilákala více jak 80. Všechny přítomné děti se mohly těšit na bohatý program za účasti hráčů A-týmu BC GEOSAN Kolín i nového člena týmu, maskota Beryho.

Po zahájení akce bylo vylosováno celkem 12 dětí, které se rozdělily do dvou týmů společně s hráči A-týmu pro následující zápas. Ten nakonec vyhrál bílý tým v čele s kapitánem A-týmu Adamem Čížem v poměru 18:14. Po utkání se maskot Bery chopil losování vítěze oficiálního herního dresu kapitána domácích Adam Číže a šťastnou vítězkou se stala Nikola Švarcová, hráčka družstva minižákyň U13. Bezprostředně po skončení utkání a následného losování přišlo to, na co se všechny děti těšily nejvíce a to velká řada doprovodných soutěží o věcné ceny na různých stanovištích a v různých disciplínách. Děti se tak mohly těšit od sladkostí, přes plyšáky až po školní potřeby. Výhry si mohly zasloužit v disciplínách jako hod do medvědí tlamy, střelba na minikoš nebo vysoký koš, překážkovou dráhu, střelbu na bránu florbalovou holí nebo proběhnutí atletického žebříku s kotoulem na žíněnce. Všechny tyto aktivity si děti užily a rozvíjely při nich svoje pohybové dovednosti.

Nejpopulárnější částí celé akce byl ale opět závěr, kdy si všechny děti zahrály přetahovanou lanem s hráči A-týmu. Za 12 let historie této akce se ještě ani jednou nepodařilo hráčům A-týmu zvítězit a jinak tomu nebylo ani letos, když proti 80 dětem neměla parta profesionálních sportovců sebemenší šanci. Jako rozloučení za celou akcí se všichni aktéři společně vyfotili a obdrželi volné vstupenky na pondělní utkání A-týmu proti BK JIP Pardubice.

Fotogalerie ...zde